Centrum Konferencyjne ZAMEK

Miasto

W tym malowniczo położonym budynku spotyka się i harmonijnie przeplata historia z nowoczesnością.Poddany gruntownej renowacji ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH w Szczecinku to znakomite i świetnie przygotowane miejsce na organizację zarówno konferencji, szkoleń jak i różnorodnych imprez okolicznościowych.

Do dyspozycji naszym Gościom oddajemy trzy, w pełni wyposażone sale konferencyjne z możliwością różnorodnych ustawień dostosowanych do potrzeb organizatorów.

W wolnej chwili zapraszamy do odwiedzenia Galerii Sztuki ZAMEK, spaceru po zabytkowym parku miejskim lub skorzystania z różnorodnych atrakcji oferowanych przez miasto. Amatorzy wodnego szaleństwa skuszą się zapewne na wypróbowanie najdłuższego w Europie wyciągu nart wodnych. Atrakcje jeziora Trzesiecko wpiszą się w gust każdego- rejsy Szczecineckim Tramwajem Wodnym "Bayern" czy statkiem spacerowym "Księżna Jadwiga" pozwolą spojrzeć na miasto z innej perspektywy, ale też w ciekawy sposób dostać się na "Mysią Wyspę". Wyjątkowe położenie Szczecinka, pośród rzek i jezior sprzyja wędkowaniu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z wszystkich atrakcji Centrum Konferencyjnego ZAMEK.

Zarządcą Centrum Konferencyjnego ZAMEK z ramienia Urzędu Miasta Szczecinek jest Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku.